
Cartea electronică de identitate (CEI) și semnarea documentelor pe MacBook
Țin minte că încă de prin 2005-2006, când am văzut prima oară buletinele unor belgieni, mi-am dorit ca și noi, românii, să avem astfel de cărți de identitate. Mi s-au părut foarte SF la acel moment. Erau de dimensiunea unui…