
Coadă la restaurantul Happy din Ruse
Pe 4 ianuarie am fost la Ruse împreună cu câțiva prieteni ca să mâncăm la restaurantul Happy. Am stabilit dinainte să plecăm din București la 14:00 și chiar am respectat programul, că doar suntem oameni serioși. Totuși am avut și…